29.5.2019

פסטיבל 2019

השנה בפסטיבל שובר מסך התקיימו למעלה מ-20 פאנלים שונים ומגוונים אשר הביאו את התעשייה ללב עמק יזרעאל ועסקו בין היתר בסוגיות פוליטיות, סוגיות חדשותיות ויצירה ישראלית.

זו הייתה שנה מגוונת בעשייה פוליטית וחברתית. שנת בחירות לכנסת ה-21, זכייה באירוויזיון ועוד אירועים שונים אשר תרמו לכל הנעשה בעולם התקשורת הישראלי שלא נח לרגע. פריצת דרך משמעותית בתחום התוכן והדיגיטל מגיעה מתאגיד "כאן". בפאנל "כאן בדיגיטל- כאן כדי לנצח" עסקנו בסוד ההצלחה של התאגיד בתקופה קצרה יחסית וכיצד הצליח להפוך לדבר הכי ישראלי שנמצא ברשתות החברתיות. כל זאת לצד פאנלים שעסקו בסוגיות פוליטיות מעניינות.

בפאנל "לכלכת ניצחת – הקמפיינרים" דיברנו על הסודות שמאחורי הקמפיינים שהסעירו את המדינה במערכת הבחירות- איך בונים קמפיין מצליח? איך קולעים לקהל הישראלי ובאיזה אמצעים משנים דעת קהל? זאת ועוד דובר בפאנל "רגל פה רגל שם- ימינה שמאלה והלאה מכאן" שעסק בהגדרות "ימין" ו"שמאל" ודן במה קרה בדרך, שהגדרות אלו כבר לא קיימות.

נכנסנו אל מאחורי הקלעים של כמה מהסדרות הטובות ביותר של השנה ופגשנו את הכוכבים שהפכו את היצירות להצלחה כגון "הישרדות VIP", "המרדף", "על הספקטרום" ועוד. ואיך אפשר שלא לסקר ניצחון גדול שלא נראה כמותו 20 שנה? הרבה כבוד לנטע ברזילי ולצוות שהביא את אירוויזיון 2019 לישראל! בפאנל "אירוויזיון- היום שאחרי" פגשנו את האנשים שעומדים מאחורי הפקת האירוויזיון בישראל וסיפרו על הקשיים והאתגרים בהפקת ענק כמו זו ועל סוגיות שעולות מאחורי הקלעים. 

כמסורת הפסטיבל, גם השנה התקיים טקס הענקת פרס "כד-החלב" על שם מוטי קירשנבאום ז"ל ליצירה טלוויזיונית מצטיינת.

תוכנייה לפסטיבל 2019

תכנייה פסטיבל שובר מסך
תכנייה פסטיבל שובר מסך

מופע הסיום של פסטיבל 2019

גלריית פאנלים לפסטיבל 2019