גורי אלפי

פרס כד החלב

גורי אלפי הוא הזוכה בפרס כד החלב ע"ש מוטי קירשנבאום של פסטיבל שובר מסך, פסטיבל הטלוויזיה של החוג לתקשורת באקדמית עמק יזרעאל אשר יתקיים ב-8 במאי 2018.

פרס כד החלב יוענק לגורי אלפי על יצירה טלוויזיונית מבריקה ושנונה בז'אנרים שונים- תכניות אולפן, משחק, בימוי דרמות, תיאטרון ופיתוח.
למעלה מ-20 שנה שאלפי מלווה את הטלוויזיה החל מימי דומינו, דרך שידורי המהפכה עם אסי כהן, מצב האומה עם ליאור שליין וצוותו, משמורת, בסימן ונוס והשיא בתכנית הלילה "היום בלילה" בקשת.
גורי מצטרף לשורה ארוכה ומכובדת של זוכי פרס כד החלב- אילנה דיין, טמירה ירדני, ספי ריבלין, מוטי קירשנבאום, מוני מושונוב, הערוץ הראשון, צוות ארץ נהדרת, צוות מצב האומה ועוד.

פרס כד החלב יפתח את פסטיבל שובר מסך ה-14 שיעסוק באירועים הפוליטיים הגדולים בתקשורת בפאנלים כמו "מי מפחד משוברים שתיקה והקרן החדשה?" ו"געגועים לפולישוק", פאנל שיעסוק בסדרה הקומית על הפוליטיקה אז והיום. בנוסף נעסוק בציון שנה לתאגיד, מצבה של העיתונות בעידן של קשר ישיר של הפוליטיקאים עם המצביעים וכמובן סדרה של תכניות מובילות כמו התכנית התיעודית "סאלח פה זה ארץ ישראל", היהודים באים, ההרמון, כיפת ברזל, שבאבניקים ועוד.

כל הזכויות שמורות פסטיבל שובר מסך 2018

logo_small